Kalender
  • September/Oktober
  • November/December
  • Januari/Februari
  • Maart/April
  • Mei/Juni
  • September/Oktober
    September
    do
    1
    eerste schooldag
    vr
    2
    zwemmen 4-5-6
    za
    3
    zo
    4
    ma
    5
    academie muziek & woord 1-2-3-4
    18u00 - infomoment kleuter
    19u00 - infomoment lager
    di
    6
    wo
    7
    do
    8
    3KK - kleuterzwemmen
    vr
    9
    zwemmen 4-5-6
    za
    10
    zo
    11
    ma
    12
    verkeerspark 3-4-5-6
    di
    13
    wo
    14
    do
    15
    vaccinatie 1-5
    vr
    16
    zwemmen 4-5-6
    za
    17
    zo
    18
    ma
    19
    ronde van mol - den uyt
    di
    20
    12u15 - leerlingenraad
    ronde van mol - galbergen
    19u30 - oudercomite
    wo
    21
    do
    22
    ronde van mol - zilvermeer
    vr
    23
    ronde van mol - sint-paulus
    zwemmen 4-5-6
    za
    24
    zo
    25
    ma
    26
    1A - medisch onderzoek
    di
    27
    wo
    28
    toon je sportclub
    do
    29
    verkeerspark 1-2
    vr
    30
    zwemmen 4-5-6
    Oktober
    za
    1
    zo
    2
    ma
    3
    pedagogische studiedag
    di
    4
    schooltoneel Charel
    wo
    5
    dag van de leerkracht
    6A - STEAM engels
    do
    6
    6A - medisch onderzoek
    2A + 3A - Prinsenpark
    vr
    7
    zwemmen 4-5-6
    za
    8
    zo
    9
    ma
    10
    di
    11
    1PK + 1KK - Zoo Antwerpen
    wo
    12
    dag van de kinderverzorgster
    5A - energy challenge
    do
    13
    6A - medisch onderzoek
    vr
    14
    zwemmen 4-5-6
    za
    15
    zo
    16
    ma
    17
    3A - theather Tieret - schouwburg Rex
    di
    18
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    19
    kleuterspeelvoormiddag
    do
    20
    vr
    21
    dag van de jeugdbeweging
    zwemmen 4-5-6
    za
    22
    zo
    23
    ma
    24
    di
    25
    wo
    26
    scholenveldloop zilvermeer
    do
    27
    oudercontact + rapport
    vr
    28
    griezelfeest
    za
    29
    zo
    30
    ma
    31
    herfstvakantie
  • November/December
    November
    di
    1
    herfstvakantie
    wo
    2
    herfstvakantie
    do
    3
    herfstvakantie
    vr
    4
    herfstvakantie
    za
    5
    zo
    6
    ma
    7
    instapdag nieuwe kleuters
    start helm op fluo top
    di
    8
    5A - energy challenge
    wo
    9
    do
    10
    vr
    11
    wapenstilstand
    za
    12
    zo
    13
    ma
    14
    di
    15
    12u15 - leerlingenraad
    1PK-1KK-2KK - sprookjes enzo - rex
    wo
    16
    6A - STEAM techniek
    do
    17
    3KK - kleuterzwemmen
    vr
    18
    zwemmen 4-5-6
    za
    19
    zo
    20
    ma
    21
    4A - doft - schouwburg rex
    19u30 - oudercomite
    di
    22
    wo
    23
    do
    24
    4A - medisch onderzoek
    vr
    25
    zwemmen 4-5-6
    za
    26
    zo
    27
    ma
    28
    di
    29
    wo
    30
    December
    do
    1
    vr
    2
    zwemmen 1-2-3
    za
    3
    zo
    4
    ma
    5
    facultatieve verlofdag
    di
    6
    sinterklaasfeest
    wo
    7
    6A - STEAM art
    do
    8
    vr
    9
    zwemmen 1-2-3
    za
    10
    zo
    11
    ma
    12
    di
    13
    5A - energy challenge
    12u15 - leerlingenraad
    3KK - theater artemis - rex
    wo
    14
    kleuterspeelvoormiddag
    do
    15
    vr
    16
    zwemmen 1-2-3
    za
    17
    zo
    18
    ma
    19
    di
    20
    wo
    21
    do
    22
    vr
    23
    winterbar
    za
    24
    zo
    25
    ma
    26
    kerstvakantie
    di
    27
    kerstvakantie
    wo
    28
    kerstvakantie
    do
    29
    kerstvakantie
    vr
    30
    kerstvakantie
    za
    31
  • Januari/Februari
    Januari
    zo
    1
    ma
    2
    kerstvakantie
    di
    3
    kerstvakantie
    wo
    4
    kerstvakantie
    do
    5
    kerstvakantie
    vr
    6
    kerstvakantie
    za
    7
    zo
    8
    ma
    9
    instapdag nieuwe kleuters
    di
    10
    wo
    11
    6A - STEAM wetenschappen
    do
    12
    vr
    13
    zwemmen 1-2-3
    za
    14
    zo
    15
    ma
    16
    di
    17
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    18
    kleuterspeelvoormiddag
    do
    19
    19u30 - oudercomite
    vr
    20
    zwemmen 1-2-3
    za
    21
    zo
    22
    ma
    23
    di
    24
    wo
    25
    do
    26
    3KK - kleuterzwemmen
    ouderavond + rapport
    vr
    27
    zwemmen 1-2-3
    za
    28
    zo
    29
    ma
    30
    di
    31
    dag van de directeur
    5A +6A - kopergietery - rex (fiets)
    Februari
    wo
    1
    instapdag nieuwe kleuters
    do
    2
    vr
    3
    zwemmen 1-2-3
    za
    4
    zo
    5
    ma
    6
    di
    7
    wo
    8
    pedagogische studiedag
    do
    9
    vr
    10
    zwemmen 1-2-3
    za
    11
    zo
    12
    ma
    13
    di
    14
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    15
    kleuterspeelvoormiddag
    6A - STEAM programmeren
    do
    16
    vr
    17
    carnavalbal
    za
    18
    zo
    19
    ma
    20
    krokusvakantie
    di
    21
    krokusvakantie
    wo
    22
    krokusvakantie
    do
    23
    krokusvakantie
    vr
    24
    krokusvakantie
    za
    25
    zo
    26
    ma
    27
    instapdag nieuwe kleuters
    19u00 - infoavond Het Spoor
    di
    28
  • Maart/April
    Maart
    wo
    1
    complimentendag
    do
    2
    6A - doebeurs Het Spoor
    19u00 - infoavond Het Spoor
    vr
    3
    zwemmen 1-2-3
    za
    4
    zo
    5
    ma
    6
    di
    7
    5A - energy challenge
    wo
    8
    do
    9
    3KK - kleuterzwemmen
    19u30 - oudercomite
    vr
    10
    zwemmen 1-2-3
    za
    11
    zo
    12
    ma
    13
    di
    14
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    15
    do
    16
    vr
    17
    zwemmen 1-2-3
    za
    18
    zo
    19
    ma
    20
    di
    21
    wo
    22
    kleuterspeelvoormiddag
    do
    23
    vr
    24
    zwemmen 1-2-3
    za
    25
    zo
    26
    ma
    27
    di
    28
    wo
    29
    paasontbijt
    do
    30
    vr
    31
    rapport
    April
    za
    1
    zo
    2
    ma
    3
    paasvakantie
    di
    4
    paasvakantie
    wo
    5
    paasvakantie
    do
    6
    paasvakantie
    vr
    7
    paasvakantie
    za
    8
    zo
    9
    ma
    10
    paasvakantie
    di
    11
    paasvakantie
    wo
    12
    paasvakantie
    do
    13
    paasvakantie
    vr
    14
    paasvakantie
    za
    15
    zo
    16
    ma
    17
    instapdag nieuwe kleuters
    di
    18
    wo
    19
    buitenspeeldag
    do
    20
    secretaressedag
    vr
    21
    6A - cognoscodag Het Spoor
    zwemmen 1-2-3
    za
    22
    2A - 1ste communie
    zo
    23
    ma
    24
    di
    25
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    26
    do
    27
    vr
    28
    zwemmen 1-2-3
    za
    29
    zo
    30
  • Mei/Juni
    Mei
    ma
    1
    feest van de arbeid
    di
    2
    wo
    3
    do
    4
    3KK - kleuterzwemmen
    vr
    5
    zwemmen 1-2-3
    za
    6
    6A - vormsel
    zo
    7
    OpenCampusDag - Het Spoor
    ma
    8
    di
    9
    wo
    10
    kleuterspeelvoormiddag
    do
    11
    infomoment 3KK-1A
    vr
    12
    zwemmen 1-2-3
    za
    13
    lentefeest
    zo
    14
    ma
    15
    di
    16
    start inschrijvingen Het Spoor
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    17
    do
    18
    hemelvaartsdag
    vr
    19
    brugdag
    za
    20
    zo
    21
    ma
    22
    instapdag nieuwe kleuters
    1KK - medisch onderzoek
    1A+2A - theater froefroe - rex
    di
    23
    1KK - medisch onderzoek
    wo
    24
    1KK - medisch onderzoek
    do
    25
    vr
    26
    zwemmen 1-2-3
    za
    27
    zo
    28
    ma
    29
    pinkstermaandag
    di
    30
    facultatieve verlofdag
    wo
    31
    Juni
    do
    1
    vr
    2
    zwemmen 1-2-3
    za
    3
    zo
    4
    ma
    5
    natuurklassen 5-6
    di
    6
    natuurklassen 5-6
    wo
    7
    natuurklassen 3-4-5-6
    do
    8
    natuurklassen 3-4-5-6
    vr
    9
    natuurklassen 3-4-5-6
    zwemmen 1-2
    za
    10
    zo
    11
    ma
    12
    di
    13
    12u15 - leerlingenraad
    wo
    14
    6A - OVSG
    do
    15
    6A - OVSG
    vr
    16
    vrij zwemmen 1-2-3
    6A - OVSG
    za
    17
    schoolfeest
    zo
    18
    ma
    19
    di
    20
    wo
    21
    do
    22
    pennenzakkenrock 5-6
    vr
    23
    vrij zwemmen 4-5-6
    za
    24
    zo
    25
    ma
    26
    oudercontact
    di
    27
    bengelpop 1-2
    diplomafeest
    wo
    28
    do
    29
    vr
    30
    vakantie start om 12u00